Saada küsimus
 
 
 
     
Broneeri hotell
KUHU TAHAD MINNA?
Liitu uudiskirjaga
UUED PAKKUMISED

Sellel talvel saate reisida erakordselt kaunite randadega Fuerteventurale, kontrastide ja ootamatuste maale Indiasse ning Madeira paradiisisaarele.

Tõelistele reisigurmaanidele pakume kombineeritud reise Jamaicale, Singapuri ja Balile.

Fuerteventural on teiste Kanaari saarte ees üks suur ja väga oluline eelis - imelised ja puhtad rannad. Sinise ja läbipaistva veega on Fuerteventura võitnud just surfajate ja sukeldujate südamed. Kindlasti leiab saarelt ka muud põnevat tegevust - golf, jalgrattamatkad, naabersaarte külastused, ookeani kalastusretked, aeru- ja lohesurfamine. Pere väiksemate lemmikuks on saanud minigolf ja Oasis Park loomaaed. Corralejo kilomeetrite pikkused liivaluited, Castillo abajas paiknev Caleta de Fuste ja Jandia Playa de Matorrali valge liivarand, pakuvad avastamist nii perega puhkajatele, niisama rannapuhkust nautivatele külastajatele, kui ka veespordi fanaatikutele. 

Kanaari saarele, FUERTEVENTURALE  hind alates 529 €/in.

Reisid toimuvad 17.02.-21.04.2018

India lääneosas asetsev Goa rannajoon on üle 100 km pikk. Teid ootavad valge rannaliiva kohale kaarduvad kookospalmid ning sätendav merevesi. Idüllilises ja vaikses Lõuna-Goas leiate silmipimestavalt kauni 20 km pikkuse liivaranna, nooruslikus ja elavaloomulises Põhja-Goas on lisaks ilusatele rannaribadele head ostu- ja õhtuveetmisvõimalused ja ehe kohalik atmosfäär. Lisaks kuumale päikesele laske oma keha paitada ajatutel India traditsioonidel põhinevatel ajurveeda protseduuridel, mis aitavad üles leida keha ja hinge tasakaalu. 

Indiasse, PÕHJA-GOA regiooni hind alates 899 €/in.

Reisid toimuvad 11.02.-11.03.2018

LÕUNA-GOA regiooni hind alates 1499 €/in.

Reisid toimuvad 11.02.-11.03.2018

Madeira saar on loodusesõprade ja matkajate paradiis. Peamiseks vaatamisväärsuseks on saare lopsakas loodus, eukalüpti - ja loorberipuumetsad, aastaringselt õites troopilised aiad ja pargid. 

Portugali, MADEIRALE hind alates 599 €/in.

Reisid toimuvad 17.04.-24.04.2018

Reisipaketi hinnas sees on:

- lend Tallinn-sihtkoht-Tallinn

- majutus ja muud teenused vastavalt programmile

- lennujaamatransfeerid

- eestikeelse esindaja teenused sihtkohas

- pagas

 

NB! Paljudes hotellides pakutakse 2-11a. lastele soodustust kuni 50% täishinnast! (kehtib koos kahe täiskasvanuga samas toas majutudes).

Reisikorraldaja Aurinko OÜ

Reisitingimused leiate: http://www.orionreisid.ee/reisitingimused_est/

Lisaküsimused   orion@orionreisid.ee  

Tel. +372 5146 169

MEELDEJÄÄVAID REISE !