Saada küsimus
 
 
 
     
Broneeri hotell
UUED PAKKUMISED

Päikseline Lõuna-Itaalia ootab puhkajaid SITSIILIASSE.

Puhkereiside perjood 26.09. - 10.10.2017

7 päevased reisipaketid alates 499 EUR.

Taormina, Cefalu, Naxose ja Letojanni imekaunid ja ehedad päikeserannad on igati nauditavad ning pakuvad puhkajatele  külalislahkust ja avastamisrõõme.

TAORMINA on stiilne Itaalia kuurortlinn, kus nauditakse lõõgastavat rannapuhkust, osturetki ning maitsemeeli hellitavaid roogi. Naxose elu on koondunud pisikeste kaupluste ja restoranidega palistatud rannatänavale.

NAXOSE suureks plussiks on laugelt sügavaks minev merepõhi, mis sobib suurpäraselt väikeste lastega peredele. Lisaks püsib siinsetes varjulistes lahesoppides merevesi soe kuni hilissügiseni. Läbipaistva veega Naxose lahes on mida vaadata - sukeldumishuvilised saavad imetleda veealuseid vaatamisväärsusi, paadiga võib sõita Grotta Azzurrasse ehk helesinisesse merekoopasse, rannatänaval saab proovida hõrgutavaid mereande ja lähiümbruse lopsakas loodus ning vaheldusrikas maastik kutsuvad pikkadele jalgsimatka retkedele.

CEFALUS tuksub Sitsiilia süda - elu kulgeb siin kiirustamata omas rütmis. Sümpaatse väikelinna kenal liivarannal saab päikest ja merd nautida hilissügiseni. Vanalinna hubastes restoranides ja vinoteekides saab nautida mere värsked ande ja Sitsiilia viinamarjadest valminud kohalike meistrite veine.

LETOJANNI romantilise rannapromenaadi ääres leidub mitmeid heatasemelisi kalarestorane, mis lausa kutsuvad sisse astuma, lisaks ootab seal ehe itaaliapärane puhkus ning kaks ja pool kilomeetrit liiva-kiviklibust randa.

Reisipaketi hinnad al. 499 €, lennupiletid al. 349 €.

ERIPAKKUMISED  kiirematele huvilistele:

Residence Villaggio Alkantara 2* söökideta  al. 499 €/in.

Santa Lucia Le Sabbie D'oro 3* hommiku- ja õhtusöögiga  al. 669 €/in.

Villa Bianca 3* hommikusöögiga  al. 709 €/in.

Acacia Resort 4* hommikusöögiga al. 799 €/in.

Reisipaketi hinnas:

  • lend Tallinn- Catania -Tallinn
  • majutus ja toitlustus vastavalt programmile
  • lennujaamatransfeerid
  • eestikeelse esindaja teenused sihtkohas
  • pagas 20 kg + käsipagas 5 kg

 

Reisikorraldaja Aurinko OÜ

Reisitingimused leiate: http://www.orionreisid.ee/reisitingimused_est/

Lisainfo:

info@orionreisid.ee

Mob.+372 53047400

MEELDEJÄÄVAID REISE !