Saada küsimus
 
 
 
     
Broneeri hotell
KUHU TAHAD MINNA?
Liitu uudiskirjaga
UUED PAKKUMISED

Kanaari saarestikus, Fuerteventura saarel asub Caleta de Fuste, mis pakub puhkajatele kõike seda, mida ühelt kuurordilt oodatakse. Castillo rand, oma peene liiva ja laugelt süveneva põhjaga, on ideaalseks puhkuse veetmise kohaks igale külastajale. Rannas on suurepärased veespordi harrastamise võimalused ja piirkonnas on kaks heal tasemel golfiväljakut. Nii rannapiirkonnas kui keskuses on lai valik heatasemelisi ja mitmeid lisateenuseid pakkuvaid hotelle, kus pakutakse kõik hinnas teenuseid, saab lõõgastuda spaas või tegeleda aktiivselt spordiga. Söögikohtade ja restoranide valik on mitmekesine ja baarides mängib õhtuti elav muusika. Fuerteventura pealinn Puerto del Rosario oma ostlemise võimalustega on mõnusalt lähedal ja autoga liigeldes on nii Corralejo liivaluited kui ka sisemaa väikesed külad just kui peo peal.

FUERTEVENTURA  pakub kõike seda, mida ühelt puhkusereisilt  oodatakse.  Otselennud Tallinnast  Fuerteventurale  17.02.-21.04.2018.  Reisipakettide hinnad 7-ks ööks alates 529€/ in. 

Näidishotellid 7 päevaks:

Castillo Playa 2* apartamenthotell, hind al. 529€/ in.

Puerto Caleta 2* apartementhotell, hind al. 559€/ in.

300 m. rannast ja 300 m. keskusest.

Labranda Tahona Garden 2* apartementhotell, hind al. 679€/ in, asub 600 m. rannast.

Barcelo Fuerteventura Thalasso Spa 4+* hind al. 849€/ in,  asub rannas.

Barcelo Castillo Beach Resort 4* hind alates 749€/ in, asub 70 m. rannast.

 

Corralejo on Fuerteventura põhjaranniku romantiline ja ligitõmbav endine kaluriküla. Linnakese atmosfääri loovad vanalinna väikesed tänavad oma arvukate kohvikute ja restoranidega, kuhu on mõnus jalautuskäigul sisse põigata. Õhtuti saab nautida kohalike loovusest kantud vilgast kultuurielu. Corralejo peamiseks tõmbenumbriks on vaieldamatult imelised ja ainulaadsed liivaluited. Fuerteventura pakub aktiivseks puhkuseks hulgaliselt võimalusi. Saab tegeleda mitmete veespordialadega - sukeldumise-, kajakisõidu- ning surfamisega. Fuerteventurat on kutsutud ka Euroopa surfiparadiisiks.

Näidishotellid 7 päevaks:

Fuentepark 2+* hind alates 589 €/ in, asub 300 m. rannast.

The Corralejo Beach 3* hind alates 599 €/ in, asub 100 m. rannast.

H10 Ocean Suites 4* hind alates 879 €/ in, asub 700 m. rannast.

Labranda Bahia De Lobos 4-* hind alates 949 €/ in, asub 700 m. rannast.

Fuerteventural on teiste Kanaari saarte ees üks suur ja väga oluline eelis - imelised ja puhtad rannad. Sinise ja läbipaistva veega on Fuerteventura võitnud just surfajate ja sukeldujate südamed. Kindlasti leiab saarelt ka muud põnevat tegevust - golf, jalgrattamatkad, naabersaarte külastused, ookeani kalastusretked, aeru- ja lohesurfamine. Pere väiksemate lemmikuks on saanud minigolf ja Oasis Park loomaaed.

Hinna sees on:

•lend Tallinn - Fuerteventura -Tallinn

•majutus valitud hotellis, valitud toitlustusega

•lennujaamatransfeerid

•eestikeelse esindaja teenused sihtkohas

•pagas 15kg. + käsipagas 5 kg.

Reisikorraldaja Aurinko OÜ

Reisitingimused leiate: http://www.orionreisid.ee/reisitingimused_est/

Lisaküsimused:

orion@orionreisid.ee 

Tel. +372 5 146 169

MEELDEJÄÄVAID  REISIELAMUSI !