Saada küsimus
 
 
 
     
Broneeri hotell
KUHU TAHAD MINNA?
Liitu uudiskirjaga
UUED PAKKUMISED

JAMAICA paistab silma lopsaka troopilise looduse ning värvikireva Aafrika atmosfääri poolest. Kuldsed liivarannad, smaragdroheliste metsadega kaetud mäeküljed, türkiissiinine merevesi, kosed, korllrifid, vihmametsad, jõed ja allikad. Loodusesõbrad saavad matkata või džunglis linnuvaatlusega tegeleda, spordisõbrad piki rannikut ratsutada või värvilistel korallriffidel sukelduda. Jamaica puhkuse- ja kultuurireisi käigus tutvume saare kolme kuurortlinna - MONTEGO BAY (3 ööd), OCHO RIOSE (4 ööd) ja NEGRILI (3 ööd) ning nende ümbruses paiknevate põnevate vaatamisväärsustega. Majutust pakume heatasemelistes kõik hinnas Riu keti hotellides. Eestikeelse grupijuhiga reis toimub 29.11.- 10.12.2017 Reisijuhiks on Argo Kasela.

  • JAMAICA ringreis 29.11.- 10.12.2017 hind al. 2679 €/in.

DELHI - ANDAMANI SAARTE reis ühendab endas kombinatsiooni rikkaliku kultuuripärandiga India miljonilinnast ning avastamata loodusparadiisist.

DELHIS (4 ööd) ootavad moodsad eeslinnad ning uued ärihooned, mis vahelduvad keskaegsete kindluste, koloniaalarhitektuuri, sajanditevanuste templite ja hauakambritega. Delhis leidub hulgaliselt nii tolmuseid turuväljakuid kui hiiglaslikke ostukeskusi. Paeluvad eksootilised vaatamisväärused ja suurepärased sisseostuvõimalused on peamised iseloomustavad suurlinna tunnused.

ANDAMANI & NICOBARI saared (7 ööd) on üks ligipääsmatuimaid paiku planeedil. See vähetuntud saarerühm asub Bengali lahe ja Andamani mere vahel, mandri-Indiast u 1400 ja mandri-Taist umbes 1000 km kaugusel. Maalilistest mägedest, metsadest ja põldudest ümbritsetud Andamanide pealinnas Port Blairis elab peaaegu pool Andamanide elanikkonast. Ainus täielikult väljaarendatud turismiteenustega  saar on Havelock - piltilus valgete randade, rikkalike korallrahude ning lopsaka roheluse ja metsaga kaetud loodusparadiis, mis on tänu kaunitele randadele ja sukeldumisvõimalustele turistide hulgas populaarseim puhkusesihtkoht Andamanidel. Reisijuhiks on Argo Kasela. 

  • DELHI (4 ööd) ja ANDAMANI SAARED (7ööd) 02.02.- 14.02.2018 hind al. 2129 €/in. 

TANSAANIA SAFARIT ja SANZIBARI rannapuhkus ühendab endas kombinatsiooni põnevast looduselamusest ning suurepärasest puhkusest Sansibari saare valgel rannaliival.

TANSAANIA Safari (5 ööd) viib meid TARANGIRESSE ja NGORONGOROSSE. Suuruselt kuues looduspark - Tarangire - hõlmab 2850 km2 suuruse maa-ala, kus leidub nii mäeahelikke, orgusid kui märgalasid. Seal kasvavad hiiglaslikud ahvileivapuud ehk baobabid ja maastiku lahutamatuks osaks on termiidipesad. Pargist läbi voolav Tarangire jõgi peibutab siia kuival ajal palju loomi. Eriti arvukalt on elevante, hugaliselt võib kohata gnuusid, sebrasid, pühvleid, gaselle, kaelkirjakuid, ahve, manguste, paaviane jpt. Kiskjatest esineb enim Aafrika lõvisid, leoparde, gepardeid ja roomajatest püütoneid. Tarangire on linnuvaatlejate paradiis, kus erinevaid liike leidub üle 550-e.

8292 km2-t Ngorongoro looduskaitseala on tuntud eelkõige jõehobude, lõvide ja flamingode poolest. Ngorongoro kraater on maailma suurim mitteaktiivne vulkaanikraater, mis pole veega täidetud. 610 m sügav 260 km2 hõlmav kraater tekkis 2-3 miljonit aastat tagasi vulkaanipurske tagajärjel. Kraatripõhi paikneb u 1800 m üle merepinna ning vulkaan oli enne purset arvatavasti u 4500-5800 m kõrge. 1979.a UNESCO maailmapärandi hulka arvatud sini-rohelises vulkaanikraatris paikneb tänapäeva Aafrika suurim metsloomade eluala.

SANSIBARI (4 ööd) saarestik asub India ookeanis Aafrika idarannikul. Suurimad saared on Unguja ja Pemba. Ungujat, mida tuntakse ka Sansibari nime all, lahutab Aafrika mandrist vaid 35 km India ookeani. Sansibari nimi tuleneb pärsiakeelsest sõnast zang-bâr, mis tähendab musta rannikut. Vürtsisaar Sansibaar on tänu kirevale ajaloole segu Aafrikast, Araabiast, Indiast, Pärsiast ja Euroopast. Saarel on palju esimese sultani aegseid kookospähkli- ja vürtsiistandusi. Peamisteks tuluallikateks ongi turism ja mitmete erinevate vürtside kasvatamine nagu näiteks nelk, muskaatpähkel, kaneel. Saarestikul valitseb Eestiga sama ajavöönd ! Kogu reisi vältel  saadab gruppi eestikeelne giid-reisisaatja.

  • TANSAANIA SAFARI (5 ööd) ja SANZIBARI (4 ööd) reis 06.03- 16.03.2018 hind al. 2999 €/in.

MADAGASKARIL pakume võimalust tutvuda ainuaaldse looduse ja loomadega, millele järgneb lõõgastav rannapuhkus. Teekond viib mööda riigi ainsat maanteed - Route nationale 7-t, mis ulatub pealinnast ANTANANARIVOST saare põhjaosas kuni lõunaosa pealinna TOLIARANI. IFATY ja MANGILY on kaks küla Toliarast 27 km kaugusel ja kogu ümbritsev rannapiirkond on turistidele tuntud Ifaty nime all. Algselt oli tegemist lihtsate kaluriküladega, kuid 1970-ndatel hakkas tänu suure korallrahu ning Toliara linna lähedusele jõudsalt arenema turismindus. Piirkond on tuntud rikkumata liivarandade, värskete mereandide, heade snorkeldamis- ja sukeldumisvõimaluste poolest.  Madagaskari ringreis kestab  6 ööd  ja sellele järgnev rannapuhkus IFATYS 4 ööd. Reis toimub eestikeelse grupijuhi saatel.

  • MADAGASKARI (6 ööd) ringreis ja rannapukhus Ifatys (4 ööd) 23.03- 03.04.2018 hind al. 3199 €/in.

Reisipakettide hinnas:

  • lend Tallinn - sihtkoht - Tallinn
  • majutus ja muud teenused vastavalt programmile
  • lennujaamatransfeerid
  • eestikeelse esindaja teenused sihtkohas
  • pagas

Reisikorraldaja Aurinko OÜ

Reisitingimused: http://www.orionreisid.ee/reisitingimused_est/

info@orionreisid.ee

Mob. +372 5304 7400

                                           MEELDEJÄÄVAID  REISIELAMUSI !