Saada küsimus
 
 
 
     
Broneeri hotell
UUED PAKKUMISED

MEHHIKO on Ladina-Ameerika kõige populaarsem turismimaa. Mitmekülgset ja imelist reisisihti külastab aastas enam kui 22 miljonit välisturisti. Rannamõnude nautimise teevad unustamatuks eriti sobiv kliima, väga pikk (enam kui 9 tuhat km) rannajoon kahe ookeani ääres ning väga mitmekesine veemaailm. Puhas ja selge merevesi ning rikkaliku elustikuga korallriff on Mehhiko teinud populaarseks sukeldujate ja snorgeldajate seas, väikesed tuulised lahesopid on aga meelispaigaks surfajatele.

CANCUN on üks kõige populaarsemaid kuurorte terves Põhja- Ameerikas. Cancuni linn asub Kariibi mere rannikul Yucatani poolsaarel, mis pakub ilusaid valgeid randasid, türkiissinist vett ja võrratuid korallriffe. Kindlasti tasuks külastada linna lähedal asuvat iidsete maiade linna Chichen Itzani varemeid, mille tähtsaimate vaatamisväärsuste hulka kuuluvad Kukulcani püramiid, 1000 samba tempel ja maiade palliväljak.

Aktiivsetele puhkajatele pakub Yukatani poolsaar avastamisrõõmu paljudes erinevates teemaparkides. Poolsaare kaguosas paikneb Riviera Maya ehk 130 km pikkune lumivalge paradiisirand. Riviera Maya populaarseimas kuurordis Playa del Carmenis on head veespordivõimalused, sealt edasi vaid 35 minutilise praamisõidu kaugusel asub sukeldujate paradiisiks kutsutav Cozumeli saar. Cancuni ja Playa del Carmeni õhtust atmosfääri ilmestab lai valik baare ja ööklubisid, arvukalt keskööni avatud poekesi ja restorane.

2-nädalane reisipakett Mehhiko populaaresimasse kuurortisse Cancuni algab väljalennuga Helsingist 26.11.2017 

Majutust hommikusöögia pakume hotellis Hacienda Real Del Caribe 4* 

http://www.haciendadelcaribe.com/selecthotel.html#googtrans(es|en)

Lennuinfo:

26.11.2017

HELSINGI - CANCUN  08:00-13:40

10.12.2017

CANCUN - HELSINGI  15:40-09:30

Paketi hind al. 1220 €/in. sisaldab:

  • lennupileteid Helsingist Cancuni ja tagasi
  • lennujaama makse
  • äraantavat pagasit
  • majutust ülalmainitud hotellis hommikusöögiga

Lisatasu eest võimaldame:

  • reisikindlustust
  • transfeere lennujaamast hotelli ja tagasi
  • sööke lennuki pardal
  • lennu- või laevapileteid teekonnal Tallinn - Helsingi - Tallinn 

 

Reisitingimused leiate: http://www.orionreisid.ee/reisitingimused_est/

Lisaküsimused:

orion@orionreisid.ee

Mob. +372 5304 7400

MEELDEJÄÄVAID REISE !